менюзакрийте

U&WE HUB – спільнота свідомих жінок-підприємиць, зацікавлених у розвитку власної справи і стейкхолдерів, які готові підтримувати бізнеси жінок.

 

  • Працює 4 хаби, обладнані дитячими кімнатами
  • 30% жінок зареєстрували свій бізнес під час програми
  • на 20% збільшення доходу після завершення програми
  • 3 000 жінок були охоплені програмами та заходах.

DEC об’єднує 15 британських благодійних організацій для швидкого та ефективного збору коштів під час гуманітарних криз.

У співпраці з Rapid Response Network, що об’єднує національні ЗМІ та корпоративних партнерів, вони створюють прості способи пожертвування. Через The Possible Alliance DEC надає важливу фінансову підтримку українському бізнесу.

Creative Impact Research Centre Europe (CIRCE) базується в Берліні і має на меті сприяти стійкості культурних і креативних економік та зміцненню інноваційного потенціалу сектору. Через загальноєвропейські практико-орієнтовані проекти та дослідження CIRCE підкреслює важливість різноманітних і відкритих культурних і креативних економік, які зосереджені на співпраці.

Експериментуючи з новими підходами та ідеями, використовуючи креативні методи, мережа рухає соціальні зміни вперед – і таким чином генерує творчий вплив.

Save the Children працює у 120 країнах світу, щоб покращити життя дітей, зробити їхній світ кращим, допомогти дітям вчитися, розвиватися та стати тими, ким вони хочуть бути. Save the Children став співзасновником фонду The Possible, щоб принести стійкі зміни в життя дітей в Україні.

Save the Children Global Ventures пропонує унікальне поєднання інвестиційного досвіду та глибокого розуміння того, що потрібно для досягнення впливу на дітей у найскладніших регіонах світу.

Civic – це активатор, який допомагає розкрити прихований потенціал громад для реагування на нагальні світові виклики. У 2023 році Civic став співзасновником The Possible та підтримує відновлення України через розвиток імпакт-підприємництва.

Hogan Lovells – одна з провідних юридичних фірм у світі, що надає консультації з питань корпоративного, фінансового, судового, регуляторного та інтелектуальної власності.

Hogan Lovells пропонує великий досвід та знання, отримані під час роботи в одних із найскладніших правових середовищ та ринків у світі для корпорацій, фінансових установ та урядів.

2 800 юристів фірми на шести континентах надають практичні юридичні рішення, допомагають виявляти та зменшувати ризики, а також максимально ефективно використовувати можливості. У The Possible Hogan Lovells надає юридичну підтримку.

ID Partners – це українська юридична фірма, що спеціалізується на наданні послуг підприємствам, орієнтованим на соціальний вплив. Вони пропонують юридичні послуги у сфері бізнесу, торгівлі, креативних та культурних індустрій, антикризового управління, а також лобіювання та адвокаційних кампаній.

Restart — перебудовуємо майбутнє
В основі підходу агенції лежить аналітична робота, в якій команда оцінює просторовий потенціал громади, досліджуємо структуру населення і його запити. Restart вводить в одне візійне і концептуальне поле питання навколишнього середовища, бізнесу та економіки, соціальної та технічної інфраструктури.
У процесі роботи з громадою команда Restart поєднує пошук відповідей як на поточні запитання, наприклад «Як оптимізувати просторову мережу шкіл з огляду на їх наповнення?», так і на майбутні виклики: «Які території будуть найбільш вразливі до зміни клімату наступні 10 років і що з цим робити?».

На виході команда Restart видає багатогранну аналітику просторового розвитку громади, концепцію, що збирає відповіді на ключові питання, а також перелік проєктів, які мають активувати громаду та вивести її у стабільний розвиток.

Restart є ключовим партнером The Possible Lab.

School of ME: Школа усвідомленого підприємництва — громадська організація слеш стартап однодумців, який розробляє і впроваджує проєкти з соціального, шкільного, молодіжного підприємництва для досягнення ціннісних змін у підприємницькій екосистемі.

CSR Ukraine вже 15 років сприяє розвитку соціально відповідального бізнесу в Україні, і наразі зосереджена на створенні хабів для підтримки жінок-підприємниць по всій країні.

CSR Ukraine просуває принципи сталого розвитку бізнесу та соціальної відповідальності в Україні, реалізуючи соціальні проекти, надаючи консультації, проводячи семінари та тренінги з питань КСВ.

CSR Ukraine започаткувала Ukraine Women Entrepreneurs Hub – спільноту свідомих жінок-підприємниць та навчальну програму, покликану допомогти українським жінкам створити/розвинути власний бізнес в Україні або в приймаючій країні, досягти фінансової незалежності, розвинути навички та стати ефективними лідерами.

Промприлад.Реновація — інноваційний центр на базі старого заводу, який працює на перетині чотирьох напрямків розвитку регіону: нової економіки та урбаністики, сучасного мистецтва та освіти.

Це проект зі сфери імпакт-інвестування, де інвестори одночасно вкладають в соціальний вплив на регіон та отримують повернення інвестицій у вигляді дивідендів.

SILab – це професійна платформа для розвитку соціального підприємництва та інновацій, просування імпакт-інвестицій та розбудови соціального партнерства.

Вони будують екосистему розвитку соціального підприємництва та інновацій як інструментів формування культури соціальної відповідальності в суспільстві.

Їх діяльність спрямована на:

  • сприяння створенню нових соціальних підприємств та підтримку вже існуючих;
  • стимулювання соціальних інновацій серед організацій громадянського суспільства та соціальних підприємців;
  • розвиток практики соціального інвестування;
  • мобілізацію громад та зміцнення соціального партнерства для досягнення соціального впливу;
  • підтримку сприятливого середовища для розвитку соціального підприємництва, соціальних інновацій та імпакт-інвестицій.

Greencubator розвиває екосистему стійкого підприємництва, кліматичних інновацій і «зеленої» економіки в Україні та Східній Європі. А також поєднує енергетичні таланти та рухає вперед «зелене» підприємництво.

Greencubator відкриває можливості для розвитку бізнесу, нетворкінгу, отримання інвестицій українським «зеленим» стартапам, соціальним бізнесам, інноваторам у сфері стійкого розвитку.

Та працює над інформуванням суспільства через освітні та медіапроєкти, присвячені можливостям «зеленої» економіки та низьковуглецевих інновацій.

USVF був створений з метою збору ресурсів для допомоги у розвитку соціального підприємництва та спільного вирішення проблем у цій сфері. Як імпакт-фонд, він допомагає соціальним підприємствам розвивати сталі та ефективні бізнес-моделі, а також максимізувати соціальний та екологічний вплив. А також надає фінансову підтримку та бізнес-експертизу, спрямовану на застосування нових технологій та бізнес-практик, покращення якості продукції та збільшення соціальної цінності.

З 2021 року USVF активно співпрацює з European Venture Philanthropy Association – провідною організацією у цій сфері зі штаб-квартирою в Брюсселі. В рамках проєкту «Співпраця заради впливу» USVF вивчає досвід та результати, отримані різними європейськими організаціями соціального інвестування, та намагається адаптувати їх як до унікальних можливостей, так і до викликів, що існують в сучасній Україні. Основним напрямком діяльності USVF є розвиток імпакт-інвестування.

У 2024 році USVF та The Possible пілотують першу в країні програму частково поворотних інвестицій, спрямовану на створення моделі, яка дозволить поєднати міжнародні інвестиційні практики з масштабуванням соціального впливу в Україні.